Ajduković poražen od Džumhura

Posljednji od tri naša tenisača koji su danas bili u akciji u Banja Luci bio je Duje Ajduković. Njegov protivnik bio je domaći predstavnik Damir Džumhur. Džumhur je bio bolji te je na kraju slavio nakon dva seta.

Tenisači su u prvom setu bili ravnopravni do rezultata 2:2. Tada Džumhur ubacuje u brzinu više, dok Ajduković kreće griješiti i Džumhur s četiri gema u nizu osvaja prvi set.

Ajduković je bolje krenuo u drugi set i prvi oduzeo servis Džumhuru. Ipak, već u idućem gemu gubi svoj servis i stvari se vraćaju na početak. Kod rezultata 4:4 Ajduković je ponovno oduzeo servis Džumhuru i došao u priliku odservirati za set. Umjesto seta, Ajduković gubi iduća tri gema i Džumhur sa 7:5 prolazi u četvrtfinale.