Albanija slavila protiv Lihtenštajna u pripremnoj utakmici

Protivnik Hrvatske u skupini na Europskom prvenstvu, Albanija, pobijedila je Lihtenštajn s 3:0 u pripremnom susretu koji je odigran u mađarskom Szombathelyju. Golove su zabili Armando Broja, Jasir Asani i Erners Muci.

Albanija je povela u 31. minuti golom Broje nakon brze akcije koju je izveo Nedim Bajrami. Veznjak Sassuola je brzo izveo slobodni udarac, dodavši do napadača Fulhama koji je lijepo pogodio za 1:0. Još ljepši pogodak je postigao Asani, koji je u 47. minuti sjajno pogodio iz slobodnog udarca. Konačnih 3:0 postavio je Muci u 67. minuti.

Uoči početka grupne faze, reprezentaciju Albanije očekuje prijateljska utakmica protiv Azerbajdžana 7. lipnja. Prvu utakmicu na prvenstvu, Albanija igra protiv Italije u Dortmundu.