Alen Halilović briljirao u remiju Fortune i Heerenveena

Nogometaši Fortune Sittard i Heerenveena su večeras u okviru 20. kola Eredivisie remizirali rezultatom 3:3. U izrazito uzbudljivom dvoboju, briljirao je hrvatski nogometaš Alen Halilović.

Gosti su odlično otvorili susret pa su golovima Osame Sahraouija i Luuka Brouwersa već do 24. minute vodili s 2:0. Fortuna se ekspresno vratila u susret sredinom drugog dijela kada je na scenu stupio Halilović. On je najprije u 60. minuti realizirao kazneni udarac za 2:1, da bi samo tri minute kasnije njegov izblokirani centaršut doveo do gola Rodriga Gutha nakon kratke kombinacije iz kornera.

Brouwers je svojim drugim pogotkom na dvoboju ponovno doveo goste u vodstvo u 72. minuti, ali samo osam minuta kasnije Halilović također dolazi do drugog pogotka i postavlja konačni rezultat ove utakmice.

Alen je tako večeras udvostručio svoj saldo ovosezonskih pogodaka te je u dosadašnjih 20 nastupa na učinku od četiri gola i dvije asistencije.