ANKETA Pogledajte sporni trenutak s El Clasica: Je li lopta prešla liniju?

U tijeku je najveća utakmica španjolskog nogometa između Real Madrida i Barcelone. Nakon prvog dijela rezultat je 1:1. Barcelonu je već u šestoj minuti u vodstvo doveo Andreas Christensen, da bi rezultat poravnao Vinicius iz kaznenog udarca u 18. minuti.

No, ono o čemu će svi pričati nakon prvog dijela je situacija iz 28. minute. Tada je Andriy Lunin u posljednji trenutak s linije očistio loptu koju je nakon kornera u gol usmjerio Lamine Yamal. Igrači Barcelone su htjeli da pogodak bude priznat, ali na kraju nije bilo ništa od novog vodstva gostiju.

SPORNU SITUACIJU POGLEDAJTE OVDJE

Naime, La Liga je jedina od najjačih liga svijeta koja i dalje nema gol tehnologiju. Tako VAR soba nije mogla procijeniti je li lopta u potpunosti prešla liniju.