Ante Budimir donio važan bod Osasuni

Uslijed krize rezultata, Ante Budimir današnjim je pogotkom za Osasunu svojoj momčadi donio treći remi u posljednjih šest susreta, a upravo toliko se čeka na novu pobjedu Osasune, koja je ovim bodom kod Cadiza skupila njih 16 te se nalazi na 14. mjestu Primere.

Domaćini su bolje ušli u susret te do vodstva došli u 19. minuti, a strijelac je bio Roger Marti koji je pogodio glavom s pet metara, nakon što je sjajan centaršut s desne strane uputio Ivan Alejo. Konačnih 1:1 Budimir je postavio iz kaznenog udarca u 70. minuti, te tako došao do sedmog pogotka u 15. nastupu ove sezone.

Ovaj bod svakako je važan za samopouzdanje momčadi iz Pamplone, koja do Superkupa 11. siječnja protiv Barcelone ima još tri prvenstvene utakmice u kojima ugošćuju Rayo i Almeriju, te putuju na noge Mallorci.