Atlético hat-trickom Griezmanna razbio Celtu

Posljednju utakmicu subotnjeg programa desetog kola španjolske La Lige odigrali su Celta i Atlético Madrid. Na krilima sjajnog Antoinea Griezmanna koji je zabio hat-trick Atlético je slavio 3:0.

Kola su za Celtu krenula nizbrdo u 25. minuti. Tada je vratar domaćih Ivan Villar skrivio kazneni udarac i zaradio izravan crveni karton. Siguran izvođač bio je Griezmann koji je najavio svoju večer.

Do kraja prvog dijela više nije bilo uzbuđenja, da bi večeras nezaustavljivi Francuz u nastavku s još dva pogotka riješio pitanje pobjednika.

U 64. minuti Griezmann zabija svoj drugi pogodak. Iz dosta teške pozicije je fantastično pogodio i udvostručio vodstvo. Točka na i došla je šest minuta kasnije kada je nakon asistencije Nahuela Moline mirno pospremio loptu u mrežu.

Nakon trećeg gola, gosti su digli nogu s gasa i mirno priveli utakmicu kraju. Ovom pobjedom Atlético je došao na tri boda od Real Madrida i u potpunosti uključio u borbu za vrh. Celta pak, nije pronašla izlazak iz krize.