Balotelli junak pobjede u povratničkom nastupu u Turskoj

Nogometaši Adana Demirspora su danas s uvjerljivih 4:0 svladali Alanyaspor u susretu sedmog kola turske Superlige. Tom su pobjedom skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Junak pobjede je bio bivši talijanski reprezentativac i povratnik u redove Adane – Mario Balotelli. Talijan je susret započeo u početnih 11 te je pogotke postigao u 30. i 47. minuti, a za oba mu je asistirao Yusuf Sari. Prvi je zabio nakon što se ubacio između dva stopera te se glavom naklonio, dok je drugi bio klasični ”tap-in”. 33-godišnjak je susret napustio pri vodstvu od 2:0 u 60. minuti.

Do kraja utakmice su još Younes Belhanda i Tayfun Aydogan dodatno utvrdili glatku pobjedu domaćih.

“Super Mario” je već u sezoni 2021./22. bio član Adane (i na početku sezone 2022./23.) te je tijekom nje postigao 18 pogodaka u turskom prvenstvu zahvaljujući čemu je bio drugi najbolji strijelac natjecanja.