Barcelona razbila Real u “prijateljskom” El Clasicu

U utakmici koja je bila sve samo ne prijateljska, sinoć su se u američkom Arlingtonu pred 82 tisuće ljudi sastali Barcelona i Real Madrid. U odličnom ambijentu kojeg je uljepšao kvalitetan nogomet Barcelona je slavila 3:0.

Katalonci su poveli već u 15. minuti. Tada je Pedri pronašao Ousmanea Dembelea koji lijepo zabija i dovodi Barcelonu u vodstvo.

Real je imao najbolju moguću priliku za povratak u egal pet minuta kasnije. No, udarac Viniciusa iz kaznenog udaraca završio je na prečki umjesto u golu.

Nakon toga uslijedilo je 70 minuta tenzija kao da se igra finale Lige prvaka. One su se ipak smirile u 85. minuti kada je Fermin Marin zabio svoj prvi pogodak za Barcelonu.

Konačan rezultat postavio je u prvoj minuti sudačke nadoknade Ferran Torres nakon krasne asistencije Marina koji je u manje od pola sata upisao gol i asistenciju.