Bayern opet nakrcao mrežu protivnika, zabili 20 golova u tjedan dana

U 4. kolu njemačke Bundeslige je Bayern išao u goste Werder Bremenu koji u prethodna tri kola nije upisao niti jedan poraz. Nakon remija s Augsburgom i Dortmundom, Werder je svladao Mainz, no danas ih je pred domaćim navijačima uništio Bayern.

U prvom poluvremenu Werder nije imao niti jedan udarac, dok ih je 13 uputio Bayern. U 23. minuti je zabio Michael Olise na asistenciju Harryja Kanea, a u 32. minuti je Olise asistirao za gol Jamala Musiale.

Fenomenalnu partiju je imao Olise koji je u 57. minuti upisao drugu asistenciju, ovog puta za Kanea, a onda je u 60. minuti zabio i svoj drugi gol. Serge Gnabry je u 65. minuti zaključio priču na asisteciju Kanea. Werder je pak i u drugom poluvremenu ostao bez ijednog udarca.

Bayern je ove sezone zabio 29 golova u šest utakmica, četiri ligaške, jedne u kupu i jedne u Ligi prvaka.

U ostalim utakmicama smo vidjeli pobjedu Mainza kod Augsburga 3:2, pobjedu Union Berlina nad Hoffenheimom 2:1, remi Bochuma i Kiela 2:2 te pobjedu Freiburga kod Heidenheima s 3:0 uz dva gola sjajnog Vincenza Grifa.