Benfica s 4:1 pobijedila Al Nassr

U prijateljskoj utakmici koja je odigrana u Portugalu Benfica je s 4:1 svladala Al Nassr Cristiana Ronalda i Marcela Brozovića.

Za Benficu je Petar Musa odigrao drugo poluvrijeme, dok je Brozović odigrao cijelu utakmicu za klub koji je pojačao ovoga ljeta.

Već nakon 38 minuta Benfica je vodila 3:0. Nakon pogotka Angela Di Marije u 22. minuti u 30. i 38. minuti dva gola je postigao Gonçalo Ramos. Jedini pogodak za Al Nassr dao je u 41. minuti Khalid Al Ghannam.

Benfica je na poluvremenu napravila 11 zamjena, no unatoč tome su uspjeli postići još jedan pogodak. Strijelac je bio Andreas Schjelderup u 68. minuti.

Za Al Nassr je do 84. minute igrao Ronaldo, a ovog tjedna je toj momčadi ovo bio drugi visoki poraz nakon 0-5 protiv španjolskog prvoligaša Celte iz Viga.