Bivši igrač Hajduka zabio prekrasan gol i postao najbolji strijelac u povijesti kluba

Iako za vrijeme svog boravka u Hajduku nije isporučio ono što se očekivalo, grčki napadač sada pruža odlične predstave u Indiji. Dimitrios Diamantakos (30) u sezoni i pol koliko je proveo u Splitu skupio je tek 30 nastupa i pritom upisao samo dva gola. Nakon toga je posuđen u izraelski Ashdod, a od prošle godine nastupa za klub po imenu Kerala Blasters.

Izgleda kako mu boravak na drugom kontinentu izrazito odgovara pošto je u dosadašnjih 30 utakmica postigao 16 pogodaka, a svoju dobru formu nastavio je i ove sezone.

Trenutno je drugi strijelac indijskog prvenstva s četiri pogotka u šest nastupa, a jučer je u susretu protiv Chennaiyina dvaput zatresao suparničku mrežu. Prvo je u 11. minuti bio precizan s bijele točke, da bi u 59. minuti postavio konačni rezultat (3:3) fenomenalnim pogotkom s otprilike 25 metara od suparničkog gola.

Njegova momčad trenutno je prvoplasirana u Indiji, a Diamantakos je s ova dva pogotka postao najbolji strijelac u povijesti čitavog kluba.