Bologna preokretom u produžetcima izbacila Inter iz kupa

Osmina finala talijanskog kupa nastavljena je susretom Intera i Bologne. Nakon drame i preokreta u produžetcima, Bologna je s 2:1 izbacila Inter iz kupa. Naš povremeni reprezentativac Nikola Moro igrao je do 69. minute.

Najveću priliku za pobjedu u regularnom vremenu Inter je propustio u 65. minuti. Tada je Federico Ravaglia obranio kazneni udarac Lautara Martineza.

Produžetci nisu mogli bolje krenuti za Inter koji je poveo u 92. minuti. Strijelac pogotka za 1:0 bio je Carlos Augusto. Taj rezultat je stajao i nakon prvih 15 minuta.

Bologna je preokrenula stvari golovima u 112. i 116. minuti. Oba puta asistent je bio Joshua Zirkzee, a golove su postizali Sam Beukema i Dan Ndoye. Bologna je tako prošla u četvrtfinale gdje ju čeka Fiorentina.