Borna Gojo poražen u kvalifikacijama za Toronto

Borna Gojo danas je igrao meč kvalifikacija za ATP turnir u Torontu. Njegov protivnik bio je 86. tenisač svijeta Australac Thanasi Kokkinakis. Nakon velike borbe i tri seta Kokkinakis je izbacio hrvatskog tenisača.

U prvom setu su oba tenisača mirno držala svoj početni udarac pa je odluka pala u tie-breaku. Tamo je presudio jedan mini break Kokkinakisa koji je sa 7:4 u trinaestoj igri uzeo prvi set.

Prvi break u meču napravio je naš tenisač pri rezultatu 3:3. Gojo je nakon toga mirno odservirao do kraja seta i sa 6:4 odveo meč u odlučujući set.

Tamo su oba tenisača mirno držala svoj servis sve do rezultata 6:5 za Australca. Tada je Gojo zaredao nekoliko lošijih poena što je Kokkinakis znao iskoristit. Tako je sa 7:5 u odlučujućem setu Kokkinakis prošao u finalno kolo kvalifikacija.