Borna Gojo u drugom kolu Los Cabosa

U ranim jutarnjim satima Borna Gojo izborio je plasman u drugo kolo ATP turnira u meksičkom Los Cabosu. Nakon tri seta bio je bolji od Čileanca Cristiana Garina.

U prvom setu su oba tenisača sigurno držala svoj servis do rezultata 5:5. Tada naš tenisač uzima dva gema u nizu te samim time i set.

Čileanac je bolje krenuo u nastavak i odmah u prvom gemu oduzeo servis Goji. Gojo je uspio izjednačiti na 4:4, ali nakon toga ponovno gubi svoj servis i sa 6:4 za Garina meč odlazi u odlučujući set.

Tamo Gojo diže svoju razinu igre i mirno privodi meč kraju. Nakon oduzimanja servisa gubi samo dva poena na vlastitom početnom udarcu i sa 6:3 prolazi u drugo kolo. Tamo će igrati s osmim nositeljem, Bjelorusom Ilijom Ivaškom.