Bogdanović i Detroit izgubili 25. put u nizu te ih jedan poraz dijeli od neslavnog rekorda

Detroit Pistonsi sinoć su nastavili u istom tonu, Utah Jazz svladao ih je 119-111 i tako im priuštio 25. uzastopni poraz. Sada su vrlo blizu izjednačenja najlošijeg niza u povijesti NBA lige kako unutar jedne sezone tako i generalno.

Neslavan rekord unutar jedne sezone drže Cleveland Cavaliersi (2010./2011.) i Philadelphia 76ersi (2013./2014.) koji su 26 utakmica u nizu bili bez pobjede. Što se tiče općenito najlošijeg niza, njega i dalje drže Sixersi koji su krajem sezone 2014./2015. i početkom 2015./2016. izgubili 28 utakmica u nizu.

Bojan Bogdanović u posljednje je vrijeme, unatoč lošim rezultatima svoje ekipe, bio vrlo raspoložen na terenu, ali ovaj put nije bilo tako. Hrvatski košarkaš na terenu je proveo 35 minuta, zabio osam poena uz po jedan skok, asistenciju i blokadu, a šut iz igre bio mu je dosta loš (3/12).

S druge strane bio je Luka Šamanić koji također nije imao večer za pamćenje. Odigrao je manje od deset minuta, a pritom je zabio samo dva poena s linije slobodnih bacanja uz pet uhvaćenih skokova.