Cibona lako preko Krke

Nakon što je 14. kolo ABA Lige što se nastupa hrvatskih klubova tiče otvoren porazom Splita od BudućnostiCibona je na svom parketu uvjerljivo slavila protiv Krke.

U prvoj četvrtini gledali smo izjednačenu igru i napadački raspoložene momčadi, da bi Cibona sredinom druge dionice prvi puta malo rezultatski izmakla, kada su serijom 13:2 došli do vodstva 37:29 u 17. minuti. Vukovi su nakon kratkog blica gostiju nastavili s boljom igrom, te na poluvrijeme odlaze s prednošću 47:33.

Drugo poluvrijeme bilo je samo nastavak završnice prvog. Cibosi su dva puta dopustili spuštanje Krke na pet poena prednosti, ali pobjeda im niti jednom nije došla pod znak pitanja. Do konačnih 91:63 Cibonu su vodili Domagoj Vuković i Aleksandar Aranitović s 23, odnosno 20 poena te po osam skokova, dok je za Krku 14 koševa ubacio Jan Špan.