Cibona poražena i u Podgorici

U Podgorici je u okviru 4. kola ABA Lige Budućnost ugostila Cibonu, a po završetku susreta obje su momčadi ostale stopostotne – Budućnost u pobjedama, a Cibona u porazima.

Ipak, Cibosi su bili tvrd orah podgoričkoj momčadi, pogotovo u prvom poluvremenu, koncem kojeg je rezultat glasio 43:41 za domaćina. U prve četiri minute treće četvrtine Budućnost radi seriju 10:2 i prvi puta odlazi na dvoznamenkastu prednost (53:43), a najvećih 15 poena razlike (77:62) na semaforu je svijetlilo šest i pol minuta prije kraja susreta.

Zadnji tračak nade Ciboni je donio Ivan Perasović tricom 35 sekundi prije kraja za 91:86, ali domaćini dobro koriste vrijeme do kraja susreta i slave s konačnih 93:85.

Budućnost su do pobjede sa po 16 poena vodili Colbey Ross i McKinley Wright IV, a jednak broj koševa za Vukove su ubacili Aleksandar Aranitović i Alex Stein.