Cibona rutinski svladala Studentski Centar

Posljednju utakmicu 21. kola AdmiralBet ABA lige odigrali su u Zagrebu Cibona i Studentski centar. Odličnim drugim dijelom Cibona je slavila 94:82.

Cibona je bila nešto bolja u prvih deset minuta. Čvrstom obranom i brzim napadama došli su do prednosti od pet razlike (25:20) na kraju prve četvrtine.

Isti ritam nastavio se i u nastavku. Niti jedna ekipa se nije uspijevala odvojiti pa je tako najveća prednost Cibone od šest razlike (37:31) trajala samo jedan napad. Na veliki odmor otišlo se rezultatom 49:46 za Cibonu.

U trećoj četvrtini Cibona je digla razinu igre i odvojila se na deset razlike (71:61). Uspjeli su gosti do kraja dionice nešto smanjiti zaostatak pa se u posljednjih deset minuta ušlo s prednosti 73:65 za Cibonu.

Cibona je zadržala tu prednost do kraja utakmice i došla do svoje osme pobjede. Na kraju je završilo 94:82. Najefikasniji kod Cibone bili su Krešimir Radovčić s 20 i Matej Bošnjak s 19 poena. Kod gostiju je najbolji bio Igor Drobnjak s 14 poena.