Cibona teško poražena u Beogradu

Košarkaši Cibone upisali su uvjerljiv poraz 84:56 na gostovanju kod Crvene Zvezde u okviru 10. kola regionalne ABA Lige.

Cibona se, ponajviše zahvaljujući napadački raspoloženom Domagoju Proleti, dobro držala prvih deset minuta, ali drugu četvrtinu domaćini otvaraju serijom 11:2 te odlaze na 32:18.

U 19. minuti Marko Simonović ih odvodi i na 20 poena prednosti (44:24). Drugo poluvrijeme bilo je čisto odrađivanje posla, tako da niti jedan igrač Crveno-belih nije odigrao više od 21 minute, dok je Jakša Vulić uspio odmoriti tri igrača koji igraju gotovo sve minute u domaćem prvenstvu.

S 23 poena najbolji strijelac domaćih, ali i utakmice bio je Mike Tobey, dok je 13 poena za Cibonu ubacio Proleta.