Cibona u drugom poluvremenu slomila Zabok

Prva četvrtfinalna utakmica doigravanja FAVBET Premijer Lige donijela nam je ogled Cibone i Zaboka, u kojoj su domaćini u Draženovom domu slavili s 92:75.

Sa četiri seniora u sastavu, Cibona je odigrala napadački odlično prvo poluvrijeme, ubacivši sedam od 15 pokušaja za tricu, uz ukupan šut iz igre od 58%, dok je Zabok igrao na krilima Nickolasa Neala, koji je u prvom poluvremenu ubacio 20 poena.

S vodstvom Vukova 48:47 otišlo se na odmor, a nakon par izmjena u vodstvima domaći košarkaški serijom 10:2 sredinom treće četvrtine stižu do vodstva 68:58. Ivan Majcunić i Ivan Perasović u tim su trenucima postizali sve Cibonine poene, dok je Zabok na životu držao Dino Cinac, ali tek tri gostujuća poena u prvih sedam minuta posljednje četvrtine prelomile su u potpunosti susret u Ciboninu korist.

Perasović je susret završio s 23 poena, Majcunić je ubacio jedan manje, a obojica su uhvatila po sedam skokova. Za goste je 22 poena ubacio Neal.