Cibona upisala novi poraz

Četvrti poraz u pet odigranih susreta regionalne ABA Lige upisali su večeras košarkaši Cibone na gostovanju u Beogradu kod momčadi FMP-a.

Ipak, ohrabrujuće za navijače Vukova može biti to što su njihovi miljenici na večerašnjem susretu pokazali puno više volje i energije nego u prethodnima, te ih je vjerojatno skraćena rotacija koštala boljeg rezultata od konačnog poraza 89:84. Cibona je dosta dobro izgledala u prvom poluvremenu te je ponajprije sjajnom izvedbom Filipa Bundovića vodila 52:44 nakon prvih 20 minuta.

Serijom 8:2 gosti otvaraju drugo poluvrijeme, ali tada kao da su se napadački ispuhali, što Pantere koriste te sredinom treće četvrtine preuzimaju vodstvo koje do kraja susreta, osim u dva navrata koncem iste dionice kada je Cibona stigla do izjednačenja, više nisu ispuštali.

Odličnu utakmicu za FMP je odigrao Matic Rebec ubacivši 23 poena, a dva manje dodao je Stefan Lazarević, dok se kod Cibone Bundović zaustavio na 26 ubačenih poena.