Cibona uvjerljiva protiv Škrljeva

Bez previše problema Cibona je na domaćem parketu slavila protiv Škrljeva sa 76:58. Susret je bio jednosmjeran od početka do kraja.

Vukovi su u uvodnim minutama odmah stekli prednost od šest razlike te se ista prednost održavala sve do posljednje tri minute kada Domagoj Vuković pogađa tricu za prvu dvocifrenu razliku na susretu (20:10). Do kraja prve četvrtine, domaćini su još povećali prednost te na prvi mali odmor otišli s +13.

Ta prednost se održala do kraja poluvremena kada je bilo 45:30. U drugo poluvrijeme obje ekipe ušle su nešto nesigurnije ruke i nakon četiri minute igre rezultat četvrtine bio je 6:0 za Cibonu. Posljednja četvrtina bila je tek odrađivanje posla za obje ekipe, a utakmica je završila rezultatom 76:58.

Domaći sastav predvodili su Ivan Perasović s 25 i Krešimir Radovčić s 23. Kod gostiju je jedina svjetla točka bio Karlo Uljarević koji je zabio 27 poena.