Ćorić bez finala Winston-Salema

Sinoć je svoj meč polufinala ATP turnira u Winston-Salemu igrao Borna Ćorić. Protivnik mu je bio Argentinac Sebastian Baez protiv kojeg će igrati i u prvom kolu US Opena. Nakon velike borbe i tri seta, Ćorić je poražen.

Nije dobro krenulo za Ćorića koji je u prvom gemu meča odmah izgubio svoj servis. Baez je mirno servirao i još jednim breakom na kraju seta sa 6:3 poveo.

U drugom setu kod rezultata 1:2 za Baeza vidjeli smo četiri breaka u nizu – dva sa svake strane. Niz je uspio prekinuti Ćorić koji se tako dva puta spasio iz ponora i izjednačio na 4:4.

Nakon toga odluka o drugom setu pala je u tie-breaku. Nakon drame i preokreta Ćorić je sa 7:4 uspio dobiti set i odvući meč u odlučujući set.

Tamo je ponovno presudila trinaesta igra. Baez je pri rezultatu 2:2 zaredao pet poena i prošao u finale. U finalu ga čeka Jiří Lehečka koji će tražiti svoju prvu titulu.