Ćorić i Pavić uspješni u Winston-Salemu

Hrvatski tenisači Borna Ćorić i Mate Pavić uspješno su odradili svoje prve mečeve ATP turnira u Winston-Salemu. Ćorić je u dva seta bio bolji od Australca Rinkyja Hijikate, dok je Pavić u paru s Talijanom Simoneom Bolellijem nakon dva tie-breaka bio bolji od kombinacije Cabral/Matos.

Ćorić je odlično ušao u meč i brzo sa 6:2 dobio prvi set. U nastavku je Australac pružio veći otpor pa je odluka pala u tie-breaku. Tamo je Ćorić sa 7:2 potvrdio prolazak u treće kolo. Tamo ga čeka domaći predstavnik Michael Mmoh.

Pavić i Bolelli su teškom mukom svladali Cabrala i Matosa. U prvom tie-breaku rezultat je bio 10:8, dok je u drugom setu hrvatsko-talijanska kombinacija s 8:6 potvrdila prolazak u drugo kolo.