Ćorić ispao u drugom kolu Barcelone

Borna Ćorić nikako ne uspijeva pronaći igru koja ga je dovela do najvećih uspjeha u karijeri. U drugom kolu ATP 500 turnira u Barceloni Ćorića je porazio Facundo Diaz Acosta. Argentinac je bolji bio rezultatom 6:2 7:5.

Ćorić je u meč krenuo loše te se nakon pet gemova našao u zaostatku 0:5. Uspio je zatim osvojiti dva uzastopna gema. Međutim, Diaz Acosta mu je kod 2:5 još jednom oduzeo servis te je poveo s 1:0 u setovima. Ćorić u prvom gemu drugog seta propušta jedinu priliku za oduzimanje servisa koja mu se ponudila. Cijeli set se igrao bez breaka do 5:6 iako je Ćorić dva puta morao spašavati break prilike. Kod 5:6 Diaz Acosta je došao do meč lopte koju je odmah i iskoristio te se plasirao u osminu finala.

Ćoriću sada slijedi Masters u Madridu dok Diaz Acosta čeka pobjednika meča između Fabiana Maroszana i Luce Van Aschea.