Ćorić preko Ofnera do 2. kola Indian Wellsa

Borna Ćorić se u 1. kolu namučio više nego što se očekivalo protiv Sebastiana Ofnera pobijedivši ga u 3. seta rezultatom 6:2 3:6 6:0.

Borna je u meč protiv Austrijanca koji igra u nešto lošijoj formi krenuo dobro i otvorio meč s breakom prednosti i vodstvom od 2:0. Ofner se vratio na 2:2 da bi potom Borna osvojio 4 uzastopna gema te osvojio set sa 6:2.

Drugi set je ponudio bolju igru Ofnera koji je break napravio pri vodstvu od 2:1 te do kraja seta nije ispuštao svoj servis osvojivši tako set sa 6:3.

Ćorić se ipak sabrao te u trećem setu 38. igraču svijeta nije dopustio niti jedan gem. Ćorić je ovom pobjedom izborio susret s 25. nositeljem, Janom-Lennardom Struffom. U slučaju pobjede u tom meču, Borna bi u 3. kolu mogao snage odmjeriti s trenutnim osvajačem Australian Opena, Jannikom Sinnerom kojem u 2. kolu na putu stoji Australac Thanasi Kokkinakis.