Ćorić u četvrtfinalu Los Cabosa, Gojo ispao

Ujutro po našem vremenu su svoje mečeve drugog kola ATP turnira u Los Cabosu igrali Borna Ćorić i Borna Gojo. Ćorić je bio uspješan, dok se njegov imenjak Gojo oprostio od turnira.

Ćorić je u sigurna dva seta bio bolji od Tajpejca Jasona Junga. Hrvatski tenisač je protivniku prepustio samo tri gema i u nešto više od sat vremena sa 6:1 6:2 osigurao prolazak u četvrtfinale.

Gojo nije uspio osigurati plasman u svoje prvo ATP četvrtfinale. Bolji je u tri seta bio Bjelorus Ilija Ivaška. Nakon što je Gojo prvi set dobio sa 7:5, Ivaška je u drugom setu uzvratio sa 6:2 pa se otišlo u odlučujući set.

Tamo je krenulo idealno za Goju koji je poveo 2:0 te držao tu prednost do rezultata 4:2. Nakon toga Ivaška uzima četiri gema u nizu i sa 6:4 odlazi u četvrtfinale. Tamo će igrati protiv Ćorića pa smo tako ostali uskraćeni za hrvatski okršaj u četvrtfinalu Los Cabosa.