Ćorić u osmini finala Rima

Borna Ćorić prošao je i drugu prepreku na ATP turniru u Rimu. Nakon Brazilca Monteira pao je Španjolac Roberto Carballes Baeana.

U sat i 47 minuta igre Borna je bio bolji s 7:6 (3), 6:1 i tako po četvrti put slavio protiv 51. igrača svijeta.

Ćorić je sjajno započeo meč i odmah oduzeo servis protivniku, ali na rezultatu 5:4 Carballes Baena iskorištava svoju treću break loptu te se prvi set odlučio u tie-breaku. Naš najbolji reket tamo je odigrao bez greške i lagano slavio s 7:3.

Bez većih problema odradio je i drugi set u kojem je slavio sa 6:1. Protivniku nije dao nikakve šanse, ispalio je čak 17 winnera i suvereno se plasirao u osminu finala.

Tamo ga čeka pobjednik dvoboja između Mađara Marozsana i Španjolca Alcaraza koji ga je pobijedio prije 10 dana u polufinalu Madrida.