Crvena Zvezda smanjila u finalnoj seriji

U trećoj utakmici finalne serije ABA Lige košarkaši Crvene Zvezde svladali su Partizan s 91:78 i smanjili zaostatak u seriji na 2-1 te si tako vratili nadu pred četvrti susret, koji se u utorak u beogradskom Pioniru igra s početkom od 19 sati.

Prilično izjednačen susret u kojem su neutralni gledatelji mogli vidjeti zanimljivu košarku, s dosta preokreta u vodstvima te solidnim brojem atraktivnih poteza, domaćini su počeli lomiti koncem treće, a konačno prelomili u drugoj polovici posljednje četvrtine, kada su u nekoliko navrata otišli na dvoznamenkastu prednost, da bi točku na i sinoćnjeg dvoboja stavio Luca Vildoza tricom za 86:74 točno dvije minute prije kraja susreta.

Zvezdu su do slavlja vodili Nemanja Nedović s 19 poena, a po 16 su dodali Luka Mitrović i Filip Petrušev, dok je isti broj poena kod Partizana upisao Dante Exum.