Crvena zvezda uvjerljivo svladala Cibonu

Košarkaši Cibone večeras u u Draženovom domu ugostili Crvenu zvezdu, koja se iz Zagreba kući u Beograd vraća s uvjerljivom pobjedom.

Vukovi su odigrali dobru prvu četvrtinu, tek potkraj koje se Crveno-beli odvajaju na 21:14, ali samo da bi već početkom druge četvrtine gosti slobodnim bacanjem Joela Bolomboya upisali prvu dvoznamenkastu prednost (26:16). Uz još poneki trzaj domaćih košarkaša, bila je to do posljednje sirene prilično jednosmjerna utakmica, u kojoj su gosti na koncu upisali uvjerljivu pobjedu 82:59.

Aleksandar Aranitović je sa 16 poena i osam skokova bio najistaknutiji pojedinac kod Cibone, dok su se kod gostiju izdvojili Nemanja Nedović sa 16 te Javonte Smart s 15 poena. Iako tanke, Cibona i unatoč ovom porazu ima još nade za plasman u razigravanje ABA Lige, u koju će s prve pozicije, osim u slučaju značajnijeg kiksa, krenuti upravo Crvena zvezda.