Dalić reagirao i za ogled protiv Armenije pozvao Belju

Hrvatska nogometna reprezentacija je u subotu navečer s 2:0 slavila na gostovanju u Latviji te se približila odlasku na još jedno veliko natjecanje. U odlučujućoj utakmici za plasman na Europsko prvenstvo 2024. godine, Hrvatska će u utorak igrati protiv Armenije, a izbornik Zlatko Dalić je odlučio proširiti napadačke opcije za tu utakmicu.

Naime, nakon novih problema s ozljedama koje su pogodile reprezentaciju (viroza Luke Sučića i ozljeda mišića Marka Pjace), izbornik Dalić je naknadni poziv uputio Dionu Dreni Belji. Beljo će se tako priključiti Vatrenima u nedjelju te će konkurirati za ogled protiv Armenaca. Prije samo dva dana, Beljo je u dresu Augsburga postigao hattrick u prijateljskom dvoboju protiv Jahn Regensburga.

Beljo je u reprezentativnom dresu dosad odigrao dvije utakmice, obje u prošlom ciklusu kada je protiv Turske odigrao završnih desetak minuta te protiv Walesa kada je u igru ušao na samom početku drugog poluvremena.