Đalović: “Za mene je Strukan jedan od najboljih sudaca u Hrvatskoj”

Rijeka je jučer na svom terenu odigrala prvi derbi sezone protiv Dinama. Gosti su poveli preko Bruna Petkovića, ali Rijeka je u drugom poluvremenu izjednačila na 1:1 kada je mrežu Dinama zatresao Veldin Hodža.

Nakon utakmice je s novinarima razgovarao trener Rijeke Radomir Đalović te je prvo rekao:

Dobra utakmica. Mi smo bili dosta oslabljeni, Pašalić nije trenirao nijedan dan, Fruk nije mogao, Radeljić nije mogao… Da mi je netko prije utakmice ponudio bod, prihvatio bi, ali mislim da smo danas možda i zaslužili pobjedu. Još jednom bih se ispričao navijačima za četvrtak, a ova utakmica je nadam se mala utjeha za to.

Radomir Đalović

Nakon toga se dotaknuo Komnena Andrića koji je prvi put počeo kao starter te je odigrao vrlo dobru utakmicu:

Krenuli smo ‘Igrat ćeš 45 minuta pa ćemo vidjeti’. Kako je utakmica odmicala je bio sve bolji i takav Andrić nam treba.

Za kraj je trener Rijeke upitan o suđenju. Naime, glavni sudac utakmice Duje Strukan je imao dvije situacije gdje je mogao pokazati crveni karton igračima Dinama, a Đalović je za suca iz Splita rekao:

Za mene je Duje Strukan jedan od najboljih sudaca u Hrvatskoj.