De Ligt: “Ne želim reći da Real uvijek ima suce na svojoj strani, ali…”

Sinoć je Real Madrid svladao Bayern rezultatom 2:1 te prošao u finale Lige prvaka. Nakon što je prvi susret na Allianz Areni završio 2:2, Bayern je jučer prvo poveo preko Alphonsa Daviesa, ali Real je u posljednjim minutama susreta napravio preokret zbog dva pogotka Joselua.

Nakon utakmice je nastala velika rasprava zbog incidenta u posljednjoj minuti susreta. Bayern je postigao pogodak, ali on nije priznat jer je sudac označio zaleđe prije završetka akcije, a to ne bi smio napraviti jer zaleđe nije bilo očito, ako ga je uopće i bilo.

Jedan od aktera kod to poništenog pogotka je bio i branič Bayerna Matthijs de Ligt koji je nakon susreta prokomentirao:

Ne želim reći da Real uvijek ima suce na svojoj strani, ali oni su napravili veliku razliku danas. Linijski sudac mi je nakon susreta rekao da mu je žao te da je pogriješio… Kada misliš da je Real gotov, da ne mogu ništa… uvijek se vrate. Zato imaju 14 Ligi prvaka.