Derbi šeika: PSG i Al-Nassr su odigrali prijateljsku utakmicu bez golova

Danas su PSG i Al-Nassr odigrali prijateljsku utakmicu. Za momčad iz Saudijske Arabije je od prve minute započeo Cristiano Ronaldo te reprezentativac Hrvatske Marcelo Brozović. Oboje su igrali do 66. minute.

PSG je igrao u miješanom sastavu; Neymar je cijelu utakmicu promatrao s klupe za pričuve dok je Kylian Mbappé bio van zapisnika.

PSG je kroz cijeli susret bio bolji suparnik te su trebali postići pogodak. Momčad Luisa Enriquea je kreirala nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka, ali na vratima Al-Nassra je bio raspoložen Nawaf Al-Aqidi. 23-godišnji vratar je u ovoj utakmici upisao čak 7 obrana.

S druge strane, Al-Nassr je većinom prijetio preko Cristiana Ronalda koji je imao najbolju priliku u 40. minuti, ali njegov udarac nogom je obranio Gianluigi Donnarumma.

Konačan rezultat je bio 0:0 te će momčad PSG-a morati poraditi na realizaciji prije početka sezone. Za 3 dana imaju novu prijateljsku utakmicu, protivnik će biti Cerezo Osaka.