Dinamo u prijateljskoj utakmici minimalno svladao četvrtoligaša

U prijateljskom susretu igranom u Svetom Martinu na Muri Dinamo je domaći Polet svladao 1:0. Pogodak odluke postigao je Sandro Kulenović. Nenad Bjelica na teren je izveo dvije postave, a svaka je odigrala po jedno poluvrijeme.

U prvih 45 minuta, Dinamo je igrao u sastavu: Ivan Filipović, Sadegh Moharrami, Maxime Bernauer, Mauro Perković, Jan Oliveras, Josip Mišić, Fallou Faye, Luka Stojković, Marko Rog, Juan Cordoba i Sandro Kulenović.

Nakon njih su zaigrali: Ivan Filipović, Stefan Ristovski, Dino Perić, Raul Torrente, Takuya Ogiwara, Sven Šunta, Arijan Ademi, Anđelo Šutalo, Dario Špikić, Petar Andrić i Tin Miljak.

Utakmica je odigrana u sklopu mini-priprema na koje je trener Dinama odveo igrača, koji nisu pozvani u reprezentacije.