Dinamo uvjerljivo slavio na gostovanju kod Osijeka

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa SuperSport HMNL-a su se susreli Osijek i branitelj naslova Futsal Dinamo. Gosti su bili veliki favorit u ovom dvoboju te su nakon samo 40 sekundi došli u vodstvo kada je Luka Perić zatresao mrežu na asistenciju Kristijana Postružina.

Osijek se vratio u igru u 12. minuti kada je Andrej Pandurević izjednačio rezultat, ali Dinamo je ipak na poluvremenu vodio 3:1 jer je Neven Zonjić u 17. minuti postigao čak dva gola.

Dinamo je u drugom dijelu riješio pitanje pobjednika. Prvo je u 24. minuti sjajni Zonjić postigao pogodak za 4:1 i tako kompletirao svoj hat-trick. Osijek je u drugom dijelu pokušao s golman-igračem, što je u 34. minuti kaznio vratar Dinama Ante Pipilica koji je poslao loptu u praznu mrežu za konačnih 5:1 i slavlje Dinama koji je došao na samo bod zaostatka za prvoplasiranom Pulom.