Dinamo uz hat-trick Čekola uvjerljivo svladao Torcidu

Danas se u Zagrebu igrala prva utakmica doigravanja između Dinama i Torcide. U posljednjem međusobnom susret je Torcida u regularnom dijelu prvenstva slavila na Gripama 4:1, ali današnji derbi je imao skroz drugačiji ishod.

Nakon samo osam minuta igre, Dinamo je vodio 3-0. Strijelci su redom bili Kristian Čekol, Luka Perić i Tihomir Novak. U 12. minuti je Luka Tešija smanjio rezultat pa je prvo poluvrijeme završilo 3-1.

U drugom poluvremenu je Dinamo potvrdio svoju pobjedu. U 27. minuti je Čekol došao do svog drugog pogotka na susretu, a tri minute kasnije je bio asistent za Perića koji je također upisao svoj drugi gol na susretu. U 33. minuti je Čekol okrnuio svoju sjajnu partiju; postigao je svoj treći pogodak na susretu za konačnih 6-1 i veliku pobjedu Dinama koji naredni vikend odlazi u Split u nadi da može potvrditi prolaz u polufinale.