Dino Prižmić poražen na Challengeru u Bratislavi

Nakon osvajanja juniorskog Roland Garrosa, Dino Prižmić zaputio se put Bratislave gdje je danas zaigrao u prvom kolu Challengera. Protivnik u prvom kolu bio mu je čak 18 godina stariji Ilja Marčenko. Ukrajinac je pokazao kako je pred Prižmićem i dalje veliki put do razine seniorskog tenisa te je pobijedio u dva rutinska seta.

Prvi set bio je u egalu do rezultata 2:2. Tada Prižmić krene griješiti, dok Marčenko podiže svoju razinu igre i s četiri gema u nizu uzeo prvi set.

U drugom setu oba tenisača su držala svoj servis do rezultata 3:3. Tada Marčenko uzima servis Pržimiću koji mu odmah u idućem gemu uzvraća uslugu.

U idućem servis gemu Prižmić ponovno gubi svoj servis i Marčenko dolazi u priliku odservirati za meč. Ovoga puta Marčenko je ostao miran i sa 6:4 priveo meč kraju.