Dino Prižmić poražen u kvalifikacijama Beča

Nakon dobrih predstava u Stockholmu, Dino Prižmić otišao je 1500 kilometara dalje u Beč. Tamo je dobio pozivnicu za kvalifikacije ATP 250 turnira. U prvom kolu protivnik mu je bio Albert Ramos Vinolas. Nakon dva seta Prižmić je poražen.

U prvom setu oba tenisača su mirno držala svoj servis do rezultata 5:5. Tada Prižmić prvi puta gubi svoj servis i Ramos Vinolas sa 7:5 uzima set.

Dino je bolje zaigrao u nastavku i krenuo ozbiljno prijetiti servisu Španjolca. Tako je pri rezultatu 4:3 oduzeo servis Vinolasu i došao u priliku odservirati za set. Prižmić to nije uspio i Vinolas se vratio pa je odluka o pobjedniku drugog seta pala u tie-breaku. Tamo je Španjolac sa 7:3 potvrdio prolazak u drugo kolo.

Prižmić je odigrao puno mečeva u kratkom periodu što je ostavilo traga na njemu. No, unatoč današnjem porazu iza njega je dobrih tjedan dana koji mu trebaju biti zalog za budućnost.