Eaglesi pobjedom nad Vikingsima otvorili tjedan

Poraženi iz prošlogodišnjeg Super Bowla, Philadelphia Eagelsi nastavljaju sa savršenim ulaskom u novu sezonu. Sinoć su na domaćem terenu s 34:28 svladali Minnesota Vikingse kojima je to drugi poraz u isto toliko utakmica.

Krenulo je usporeno pa su jedini bodovi u prvoj četvrtini došli nakon FG-a Jakea Elliota za Eaglese. Početkom druge četvrtine T.J. Hockenson prvim TD-om na utakmici dovodi Vikingse u vodstvo 7:3.

Do kraja poluvremena Eaglesi okreću s utrčavanjem Jalena Hurtsa i FG-om Elliota s čak 61 jarda za prednost od 13:7 uoči predaha.

Susret je prelomljen početkom treće četvrtine kada domaćini s dva TD-a odlaze na prednost od 27:7. Do kraja su Vikingsi uspjeli samo smanjiti zaostatak, ali nisu uspjeli izbjeći poraz.

Eaglese idući tjedan čeka Monday night football gostovanje kod Tampa Bay Buccaneera. Vikingsi pak, na domaćem terenu čekaju LA Chargerse.