Ekvador bolji od Jamajke, Venezuela šokirala Meksiko

Sinoć su odigrane dvije utakmice skupine B na Copa Americi. Prvo su na teren izašli igrači Ekvadora i Jamajke. Ekvador je na poluvremenu vodio 2:0 zbog autogola Kaseyja Palmera te realiziranog kaznenog udarca od strane 17-godišnjeg Kendryja Paeza.

U 54. minuti je Michail Antonio vratio Jamajku u igru, ali pitanje pobjednika je riješio Alan Minda koji je zatresao mrežu protivnika u 91. minuti za konačnih 3:1.

U drugoj utakmici su igrali Venezuela i Meksiko gdje smo vidjeli neočekivanu pobjedu Venezuele rezultatom 1:0. Venezuela je povela u 57. minuti kada je Salomon Rondon realizirao kazneni udarac. Meksiko je imao odličnu priliku poravnati rezultat u 87. minuti. Orbelin Pineda je izveo kazneni udarac, ali njegov pokušaj brani Rafael Romo te Venezuela ima šest bodova nakon dva kola zbog čega su osigurali prolaz u četvrtfinale turnira.