Engleska rutinski svladala BiH u pripremnoj utakmici

U prvoj pripremnoj utakmici za nadolazeće Europsko prvenstvo, reprezentacija Engleske rutinski je svladala Bosnu i Hercegovinu rezultatom 3:0. Strijelci za reprezentaciju Engleske na St. James Parku bili su Cole Palmer, Trent Alexander-Arnold te Harry Kane.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a nogometaši BiH pod vodstvom novog izbornika, nisu dopustili domaćinima da se razmašu. Otpor je trajao do 59. minute, kada je s bijele točke bio precizan Palmer. Utakmica se umirila sve do 86. minute, kada je pitanje pobjednika riješio Alexander-Arnold nakon sjajne akcije domaćina.

Englezi su osjetili umor kod gostujućih nogometaša, a to je iskoristio Kane koji je zabio za konačnih 3:0. Engleska je tako rutinska slavila u svojoj prvoj pripremnoj utakmici, a za četiri dana ih očekuje još jedna protiv reprezentacije Islanda.