Everton u završnici susreta spasio bod protiv Crystal Palacea

U posljednjoj utakmici 25. kola Premier lige je Everton ugostio Crystal Palace. Obe momčadi su ušle u ovaj susret u katastrofalnoj formi te bi pobjeda dobro došla i jednima i drugima, ali do nje na kraju nisu došli.

Nakon prilično izjednačenog prvog poluvremena, Crystal Palace je poveo u 66. minuti. Reprezentativac Gane Jordan Ayew je postigao pogodak na asistenciju Jean-Phillip Matete. Do kraja susreta je Everton bio dominantniji takmac te je na kraju ipak došao do poravnanja rezultata.

Dwight McNeil je u 84. minuti asistirao Amadou Onani koji je kao joker s klupe postavio konačnih 1:1. Onana je u igru ušao u 66. minuti te mu je ovo bio drugi gol ove sezone u Premier ligi. Everton je s ovim rezultatom barem privremeno izašao iz zone ispadanja; preskočili su Luton koji ima utakmicu manje.