Futsal Dinamo uvjerljivom pobjedom otvorio novu HMNL sezonu

Danas je počela nova sezona SuperSport HMNL-a, a prvu utakmicu sezone je otvorio branitelj naslova protiv novopečenog prvoligaša. Futsal Dinamo je u Zagrebu ugostio Aureliju iz Vinkovaca te slavio s uvjerljivih 6:1.

U prvih deset minuta susreta smo imali čak četiri pogotka. Nikola Gudasić je nakon dvije minute doveo Dinamo u vodstvo, a na 2:0 je povečao Matej Horvat. U osmoj minuti je Romeo Sušac smanjio zaostatak gostiju, ali minutu kasnije je Gudasić postigao svoj drugi pogodak na susretu te je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 3:1.

U posljednjih šest minuta susreta je Dinamo dodatno podebljao svoje vodstvo. Mateo Mužar je zabio za 4:1 u 34. minuti, a minutu kasnije je Gudasić kompletirao svoj trogodak. Za konačnih 6:1 je mrežu gostiju zatresao Luka Čop.

Večeras također igraju Futsal Pula i Rijeka koja je prošle sezone bila prvak u drugom rangu hrvatskog futsala.