Gennaro Gattuso dobio otkaz u Marseilleu

Francuski Marseille ne može pronaći izlaz iz ozbiljne krize u koju su upali još krajem prošle godine. Od 17.12. ne znaju za pobjedu u prvenstvu, a u međuvremenu pobijedili su tek niželigaša Thionvillea u kupu (0:1).

Trener Gennaro Gattuso nije bio nimalo zadovoljan sinoćnjim novim porazom na gostovanju kod Bresta (1:0). Domaćini su od 60. minute igrali s igračem manje kada je pocrvenio Steve Mounié, no to nije bilo dovoljno za bod jer je u 88. minuti golom Meloua Brest uzeo sva tri boda.

Gattuso je rekao kako je njegova momčad “dotakla dno” i da ne može gore od prikazanog u zadnjih nekoliko tjedana.

Gattuso je na klupu francuske momčadi sjeo krajem rujna prošle godine, a ugovorom je vezan do kraja sezone. U 16 ligaških utakmica skupio je tek pet pobjeda uz šest remija i pet poraza. Popularni insajder Fabrizio Romano javlja da je izgledno da bivši trener Milana, Napolija i Valencije dobije otkaz u sljedećih nekoliko sati.