Goropadni Stuttgart uvjerljiv protiv Hoffenheima i Kramarića

Ne samo rezultatski, već i izvedbom na terenu kroz čitav susret, nogometaši Stuttgarta pobijedili su na gostovanju kod Hoffenheima u 26. kolu Bundeslige te tako došli do sedmog trijumfa u posljednjih osam ligaških susreta.

Mrežu Hoffenheima načeo je nakon fenomenalne momčadske akcije mladi reprezentativac Francuske Enzo Millot u 16. minuti, a sjajni Serhou Guirassy na isteku prvog poluvremena postiže svoj 22. ligaški pogodak ove sezone za 2:0.

U 67. je minuti u igru kod domaćina ušao i Andrej Kramarić, ali odmah i doživio hladan tuš, budući da pogodak za konačnih 3:0 Stuttgarta nakon ubačaja iz kuta postiže Jamie Leweling. Ovom pobjedom Stuttgart ostaje na trećem mjestu ljestvice Bundeslige, dok je Hoffenheim na osmoj poziciji bodovno sve udaljeniji od europskih natjecanja sljedrće sezone.