Hajduk slavio protiv Fenerbahçea fenomenalnim pogotkom Brune Durdova

U posljednjoj pripremnoj utakmici Hajduk je zaigrao protiv turskog velikana Fenerbahçea te su Bijeli slavili s minimalnih 1:0. Utakmici je prisustvovao veći broj navijača Hajduka koji su stvorili dobru atmosferu.

Nakon prvog poluvremena rezultat je glasio neriješenih 0:0. Nismo vidjeli puno šansi, igrao se čvrst nogomet, a par puta smo vidjeli i tenzije između igrača.

Drugo poluvrijeme nam je priuštio puno bolji nogomet, a Bijeli poveli 1:0 u 85. minuti minijaturom mladog Brune Durdova koji se jednim driblingom riješio protivnika i sjajno u prvi kut zakucao loptu za veliko slavlje na tribinama. To se u konačnici pokazalo i konačnim rezultatom utakmice.

Tako je Hajduk pripreme zaključio s dvije pobjede (Rukh Lviv 3:1, Fenerbahçe 1:0), jednim remijem (Shaktar Donetsk 1:1) i jednim porazom (Kalcer Radomlje 1:0).

Za 15 dana im slijedi prvi izazov ove sezone protiv HB Torshavna iz Farskih Otoka na Poljudu u sklopu 2. pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.