HMNK Rijeka ostvarila novu uvjerljivu pobjedu i pobjegla pratnji na 9 bodova razlike

Na sličan način kako je prošla godina i završena, pobjedom, futsal HMNK Rijeka ušla je u nastavak prvenstva.

Na tri uvjerljive pobjede s velikom gol razlikom nadovezala se i sinoćnja pobjeda protiv Jezera rezultatom 7:1.

Rastrčani i raspoloženi bili su izabranici Duje Maretića odigravši možda i ponajbolju utakmicu sezone te upisavši nova tri boda. Goste su pogocima otvorili Husarić u 7. te Suton u 8. minuti, da bi na 2:1 smanjio gostujući igrač Kolega, što se pokazalo kao jedinim i utješnim pogotkom.

Do poluvremena je još zabio Suton u 16. minuti, a u drugom poluvremenu je isti igrač stigao i do hat-tricka, dva pogotka dodao je Fetić, a jedan Radujković.

Sljedeće kolo Rijeci nosi ogled kod trećeplasirane Nove Gradiške, a od ostalih rezultata tjedna Šibenik je sa 6:1 bio bolji od Splita, Brod 035 je kod kuće izgubio od Novog Marofa s 3:2, Universitas je uvjerljivo pobjedio Novu Gradišku sa 5:0, dok je susret Aurelije i Gorice odgođen, što bi lako moglo značiti i kraj prvenstva za Turopoljce koji su sada propustili već dvije ovogodišnje utakmice.