Hrvatska i Slovenija remizirali u prijateljskom susretu

Nakon što je Hrvatska slavila 2:1 prije tri dana, danas su “Vatreni” i Slovenija odigrali još jednu prijateljsku utakmicu. U 15. minuti je Antonio Sekulić postigao pogodak iz ponovljenog akumuliranog udarca za prednost Hrvatske, ali minutu kasnije je njegov suigrač iz Olmissuma Jeremy Bukovac tranziciju Slovenije okrunio pogotkom te je prvo poluvrijeme završilo 1:1.

U 23. minuti je vratar Ante Piplica bacio loptu prema Francu Jelovčiću koji je prošao po desnoj strani i postigao pogodak za 2:1. Do kraja susreta je Slovenija pokušala izjednačiti te su zadnje tri minute zaigrali i s golman-igračem.

Hrvatska je bila blizu pobjede, ali 42 sekunde prije kraja je Žan Janež zatresao mrežu za 2:2. Do kraja susreta su “Vatreni” pokušali s Dariom Marinovićem u ulogi golman-igračem, ali do promjene rezultata nije došlo pa je konačan rezultat bio 2:2.