Hrvatska nakon pet setova do pobjede nad Ukrajinom

Nakon jučerašnjeg poraza od Finske, hrvatska odbojkaška reprezentacija danas je igrala protiv Ukrajine. Poslije drame i pet setova Hrvatska je došla do velike pobjede nad favoriziranom Ukrajinom.

Ukrajinci su u prvom setu postepeno stvarali prednost. Hrvatski odbojkaši su dosta griješili te je na kraju Ukrajina s 25:17 uzela prvi set.

Naši odbojkaši su u drugom setu bolje zaigrali i izjednačili stvari. Predvodio ih je Marko Sedlaček za kojeg Ukrajinci nisu imali odgovor.

Treći su set Ukrajinci otvorili s prednosti 4:0 te su tu prednost mirno održavali kroz cijeli set. Tako su s 25:20 došli na set od pobjede u meču.

Odličnim četvrtim setom Hrvatska je odvukla meč u peti set. Dominacijom od prvog poena Hrvati su s 25:15 uspjeli odvesti meč u odlučujući set.

Tamo su naši odbojkaši uspjeli kompletirati veliku pobjedu. Bili su bolji s 15:13 i ovom pobjedom ponovno podignuli šanse za prolazak u iduću fazu natjecanja.